SEA CLUB Dřevěná truhla box kasička pokladnička na mince 9480

Dřevěná malá truhla, dřevěná truhlice, dřevěný box - pokladnička na mince s mosazným kováním - kasička. Ruční výroba. Visací zámek s dvěma klíči v ceně. Mosaz / palisandr,...
Doprava 69 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka eShop Yachtmeni

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v eShop Yachtmeni

Moc hezký výrobek, pěkné zpracování, provedení kvalitní, lehké, dřevěné. Chvíli nám trvalo než jsme se naučili zamykat zámeček, ale funguje... Výrobek mi udělat velkou radost, nejdřív jsem váhala kvůli ceně s dopravou, ale za ty peníze to stálo :-)

velmi hezké, spokojenost

Produkt nemá žádné parametry.

Visací zámek s dvěma klíči v ceně.

Mosaz / palisandr, rozměry: 11,5x15,5x9cm, No 9480

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč100 % • 1 927 recenzíDalší informace

velmi hezké, spokojenost